Menü
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş esnasında teslimat bilgilerinin eksiksiz ve hatasız doldurulması gerekmektedir. Belirtilen adreste kargo teslimat saatleri arasında, kargoyu teslim alacak birinin bulunulması gerekmektedir. Bulunmadığı takdirde, kargo teslim edilemediği için siparişiz tarafımıza geri gönderilmektedir.

Üyelik ile sipariş verilmesi satın almak istediğiniz ürünü numarasını seçerek “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız ve alışveriş sepetine ekleyiniz. Alışverişi tamamlamadan önce numara ve adet kontrolünü muhakkak sağlayarak, hediye çekiniz var ise “Hediye Çeki” bölümüne hediye çekinizin bilgilerini giriniz. Sonrasında “Alışverişi Tamamla” butonuna basınız. Teslimat adres bilgilerinizi kontrol ediniz. Sipariş notunuz varsa notunuzu ekleyerek “Siparişi Tamamla” butonuna basınız. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz tamamlanmış olacaktır.Üyeliğiniz yok ise hızlı bir şekilde üye olabilir ya da üye olmadan siparişinizi oluşturmak için “Üyeliksiz Devam Et” butonuna basabilirsiniz. (Kampanyalardan üye olmadan yararlanamazsınız.) Teslimat adres bilgilerinizi giriniz. Sipariş notunuz varsa notunuzu ekleyerek “Siparişi Tamamla” butonuna basınız. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz tamamlanmış olacaktır.

Siparişinizi tamamladıktan sonra ekranda siparişinizin tamamlandığını belirten Sipariş Numaranız görünür, kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak siparişinizin alındığıyla ilgili bilgilendirme e-postası yönlendirilecektir.

Siparişiniz tamamlandıktan sonra bu işlem yapılamamaktadır.

Eğer, tarafınıza ulaşmış paketin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu vb.) olduğunu tespit ederseniz kargo görevlisine ''Hasar Tespit Tutanağı'' tutturarak siparişinizi teslim almadan iade edebilirsiniz. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur. Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünün kusurlu olduğunu tespit ederseniz, faturanızın ön sayfasında bulunan formu doldurarak, Yurtiçi Kargo ile fatura adresine karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde ise kargo tarafınızdan karşılanmaktadır.